Logo

बिहिवार, कार्तिक १३ गते २०७७

images
TRENDING
images

उत्तर कोरियाली नेता किमले माफी मागे

उत्तर कोरियाली नेता किमले माफी मागे

images

इच्छाकामना न्युज

१३, आश्विन २०७७
उत्तर कोरियाली नेता किमले माफी मागे

उत्तर कोरियाका सर्वोच्च नेता किम जोङ उनले माफी माग्नुभएको । दक्षिण कोरियाका एक अधिकारीको हत्या गरेको घटनाको विषयमा जोङले माफी माग्नुभएको हो । बीबीसीले दक्षिण कोरियाको राष्ट्रपति कार्यालयलाई उद्धृत गर्दै माफी मागेको समाचारमा उल्लेख गरेको छ । बाहिरी संसारमा निकै क्रुर मानिएका उत्तर कोरियाली नेता किमले मागेको माफीलाई बीबीसीले ‘दुर्लभ’ घटना भनेको छ ।बीबीसीका अनुसार किम जोङ उनले आफ्ना दक्षिण कोरियाली समकक्षी मुन जे इनसँग माफी माग्दै त्यो घटना हुन नहुने बताउनुभएको छ । समाचारमा जनाइएअनुसार दक्षिण कोरियाका ४७ वर्षका ती व्यक्ति दक्षिण कोरियाबाट भागेर उत्तर कोरियातर्फ जान लागेका थिए । ती व्यक्तिलाई उत्तर कोरियाको समुद्रमा उत्तरतर्फका सुरक्षाकर्मीले भेटेका थिए । सियोलका अनुसार उनलाई पानीमा भेटेपछि गोली हानेर मारिएको र उनको शव जलाइएको थियो ।दक्षिण कोरियाले उत्तर कोरियाले आफ्नो नागरिकको हत्या गरेको बताएको थियो ।

प्रकाशित मिति :आश्विन १३, २०७७ मंगलवार - १३:३४:५१ बजे

इच्छाकामना न्युज

Copyright © All right reserved to ichchhakamananews Site By: SobizTrend Technology