Logo

बुधवार, कार्तिक ५ गते २०७७

images
TRENDING
images

आईपीएल क्रिकेटमा कोलकत्ताको पहिलो जित, आज राजस्थान र पञ्जाबबीच खेल हुने

आईपीएल क्रिकेटमा कोलकत्ताको पहिलो जित, आज राजस्थान र पञ्जाबबीच खेल हुने

images

इच्छाकामना न्युज

१३, आश्विन २०७७
आईपीएल क्रिकेटमा कोलकत्ताको पहिलो जित, आज राजस्थान र पञ्जाबबीच खेल हुने

कोलकत्ता नाइट राइडर्सले युएईमा जारी १३ औं संस्करणको इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) टी–ट्वान्टी क्रिकेटमा पहिलो जित निकालेको छ। अबुधाबीमा गएराति भएको खेलमा सनराईजर्स हैदराबादलाई ७ विकेटले पराजित गर्दै कोलकत्ताले पहिलो जित निकालेको हो। शेखजायद स्टेडियममा हैदराबादले दिएको १ सय ४३ रनको लक्ष्य कोलकत्ताले १८ ओभरमा मात्र ३ विकेट गुमाएर पुरा ग¥यो। कोलकत्ताको जितमा शुभमनगिलले अविजित रहदै ७० रन बनाउनुभयो। यस्तै इयानमोर्गनले अविजित ४२ रन बनाउँदा नितिस रानाले २६ रन बनाउनुभयो। यस अघि टस जितेर पहिले ब्याटिङ गरेको हैदराबादले २० ओभरमा ४ विकेट गुमाएर १ सय ४२ रन बनाएको थियो। हैदराबादका लागि मनिस पाण्डेले ५१ रन बनाउँदा, कप्तान डेभिडवार्नरले ३६ रन बनाउनुभयो। जितसँगै कोलकत्ताले २ खेलमा २ अंक जोडेको छ र अंकतालिकाको पाचौं स्थानमा उक्लिएको छ। लगातार दुई खेल हारेको हैदराबाद अंक तालिकाको पुछारमा छ। आईपीएल क्रिकेटमा आज, राजस्थान रोयल्स् र किङ्स इलेवेन पञ्जाब बीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ।

प्रकाशित मिति :आश्विन १३, २०७७ मंगलवार - १४:५६:३६ बजे

इच्छाकामना न्युज

Copyright © All right reserved to ichchhakamananews Site By: SobizTrend Technology