Logo

बिहिवार, कार्तिक १३ गते २०७७

images
TRENDING
images

भारतमा एक नेपालीले १० हजारमा अर्काको श्रीमती किनेर श्रीमान् कै अघि बलात्कार गरी फरार

भारतमा एक नेपालीले १० हजारमा अर्काको श्रीमती किनेर श्रीमान् कै अघि बलात्कार गरी फरार

images

इच्छाकामना न्युज

१५, आश्विन २०७७
भारतमा एक नेपालीले १० हजारमा अर्काको श्रीमती किनेर श्रीमान् कै अघि बलात्कार गरी फरार

काठमाडौं। भारतमा एक नेपालीले अर्काकी श्रीमती १० हजारमा किनेर श्रीमानकै अगाडि उनलाई बलात्कार गरेर फरार भएका छन् । टाइम्स अफ इण्डियाका अनुसार उत्तराखण्डको रुद्रप्रयागकी ती महिलालाई उनका श्रीमानले १० हजारमा बेचेका थिए । त्यसपछि खरिदकर्ताले ती महिलालाई श्रीमानकै अगाडि बलात्कार गरेका थिए ।

महिलाको उजुरीपछि पुलिसले उनका श्रीमानलाई पक्राउ गरेको छ । उनी दैनिक ज्यालादारी मजदूर भएको बताइएको छ । रुद्रप्रयागका एसपी नवनीत भुल्लरका अनुसार प्रारम्भिक अनुसन्धानमा ती महिलालाई नेपालबाट गएका एक व्यक्तिलाई बेचिएको थियो । ‘हामीले महिलाका श्रीमानलाई पक्राउ गरेका छौं तर उनलाई किन्ने व्यक्ति अझै पनि फरार छन्’ उनले भने । फरार नेपालीविरुद्ध बलात्कारको मुद्दा दर्ता गरिएको छ ।

प्रकाशित मिति :आश्विन १५, २०७७ बिहिवार - १२:३९:०३ बजे

इच्छाकामना न्युज

Copyright © All right reserved to ichchhakamananews Site By: SobizTrend Technology